top of page

Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 18:00

  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
  • LinkedIn
  • White Facebook Icon

Medya

Opr. Dr. Utku Özer'in 20 yıllık cerrahi tecrübesi ile spora olan sevgisi ve ilgisinin sentezlenmesi sonucunda, büyük ilgi duyduğu Spor Cerrahisi alanında yüksek kaliteli videolar bulunmaktadır. Aynı zamanda Ortopedi ve Travmatoloji alanındaki hastalıkları, mesleki deneyimine dayanarak anlatımı basitleştirilmiş şekilleriyle açıkladığı videolar bulunmaktadır.

Youtube kanalını ziyaret etmek için tıklayın: Utku Erdem Özer Youtube

Ortopedi Ameliyatları Hakkında

Op. Dr. Utku Erdem Özer tarafından gerçekleştirilen çeşitli ortopedik ameliyatlar hakkında detaylı bilgileri ve ameliyat süreçlerini anlatan videolar bu kategoride bulunmaktadır. Ameliyat türleri, süreçleri ve iyileşme sürecine dair önemli bilgiler sunulmaktadır.

Ortopedi Ameliyatları Video

Bu kategoride, Op. Dr. Utku Erdem Özer'in gerçekleştirdiği ortopedik ameliyatları gösteren video içerikleri bulunmaktadır. Ameliyatların nasıl gerçekleştirildiğini ve hasta hikayelerini içeren videoları burada bulabilirsiniz.

Ortopedi ve Travmatoloji Tanı Videoları

Bu bölümde, Op. Dr. Utku Erdem Özer'in Ortopedi ve Travmatoloji alanında hastalıkların tanısını ve tedavisini basitleştirilmiş şekillerde anlattığı videolar yer almaktadır. Hastalıkların belirtileri, tanı yöntemleri ve tedavi seçenekleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.


Videolar dışında hakkımda daha fazla bilgi almak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz. Bunun dışında utkuerdemozer.com bağlantısından ana sayfaya göz atabilirsiniz.

bottom of page